Golvurna Kina

Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVURNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger av krigare, hänklar i form av dubbla fouhundar, veckad reliefdekor på livet, höjd ca 60 cm

Ytslitage

390166

2016-06-13