Bägare dosa taste-du-vin silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, 5 st, DOSA, LUKTDOSA, TASTE-DU- VIN, 8 dlr, silver, 18/1900-tal, vikt ca 240 g

Slitage, gravyrer

390173

2016-06-12