Stilleben oljemålning

Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad Bacàk, och daterad 1945, olja på duk, ca 69 x 69 cm

390178

2016-06-13