Schackspel

Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SCHACKSPEL, Kina, 1920/30-tal, lackarbete med pjäser i alabaster, totalmått 42x42 cm

Bruksslitage

390183

2016-06-12