Smörask 1700-tal

Smörask 1700-tal
Smörask 1700-tal
Smörask 1700-tal
Smörask 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMÖRASK med lock, glas, enl. uppgift Kosta, 1700-talets andra hälft, höjd med lock ca 15, diameter ca 16 cm

390193

2016-06-13