Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGE, infattning av låghaltigt guld, kamé, föreställande en romersk kejsare, höjd 6 cm, PLAKETTER, 8 dlr, 18/1900-tal, jasper ware, Wedgwood
Slitage,, nagg kan förekomma
390206
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här