Wedgwood

Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood
Wedgwood

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE, infattning av låghaltigt guld, kamé, föreställande en romersk kejsare, höjd 6 cm, PLAKETTER, 8 dlr, 18/1900-tal, jasper ware, Wedgwood

Slitage,, nagg kan förekomma

390206

2016-06-12