Hans Lindberg oljemålning

Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): "Vårisen bryter upp", signerad Hans Lindberg, olja på duk, ca 38 x 46 cm

390210

2016-06-13