LIsa Larson väggrelief
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, väggrelief, Jubileum, delvis glaserat stengods med pressad och ristad dekor, signerad Lisa L Gustavsberg, ca 35 x 36 cm
PROVENIENS: Försäljningechefen för porslin vid Gustavsberg Porslinsfabriker 1950-1976, Arnold Erderyd
390212
2016-06-12