Guena Rogozny oljemålning
2016-06-13
390213
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948): "Stockholm vår vid Djurgårdsbron, Strandvägen", signerad Rogozny, olja på duk, ca 70 x 80 cm