Lisa Larson väggrelief

Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, väggrelief med fågel mot röd bakgrund, glaserat stengods, signerad Lisa L Gustavsberg, ca 25 x 27,5 cm

PROVENIENS: Försäljningschefen för porslin vid Gustavsberg Porslinsfabriker 1950-1976, Arnold Erderyd

390215

2016-06-12