Lisa Larson väggrelief
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, väggrelief med fågel mot röd bakgrund, glaserat stengods, signerad Lisa L Gustavsberg, ca 25 x 27,5 cm
PROVENIENS: Försäljningschefen för porslin vid Gustavsberg Porslinsfabriker 1950-1976, Arnold Erderyd
390215
2016-06-12