Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, bemålat flintgods, 1800-tal, höjd 22 cm
Omfattande lagningar på huvud och armar
390216
2016-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här