Tage Nordholm oljemålning

Tage Nordholm oljemålning
Tage Nordholm oljemålning
Tage Nordholm oljemålning
Tage Nordholm oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE NORDHOLM (1927-1990), porträtt av Inge Schiöler, signerad Tage Nordholm, akvarell på papper, 35 x 36 cm

390228

2016-06-13