Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 6+2 st, gustavianska, varav 2 st., märkta med Stockholm stolmakarämbetets sigill, s.k. axstolar, uppsvängd genombruten rygg med kopplat axknippe, raka nedåt avsmalnande ben med kannelyrer, H-kryss, bemålade

Slitage, smärre skador

390238

2016-06-17