Dockskåpsmöbler

Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

DOKSKÅPSMÖBLER, ca 16 dlr, 1900-talets andra hälft, golvurets höjd 20 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, delar saknas

390242

2016-06-13