Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
DOKSKÅPSMÖBLER, ca 16 dlr, 1900-talets andra hälft, golvurets höjd 20 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, delar saknas
390242
2016-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner