Barskåp 1940-tal

Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, 1940-tal, fanérad i mahogny och björk, skiva i råglas, låda i sargen, med utdragbar skiva, på hjul, inredning med spegelglas, höjd ca 90, 90x46 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

390247

2016-06-12