Barskåp 1940-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1940-tal, fanérad i mahogny och björk, skiva i råglas, låda i sargen, med utdragbar skiva, på hjul, inredning med spegelglas, höjd ca 90, 90x46 cm, nyckel finns
Smärre ytskador
390247
2016-06-12