Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
VASER, BÄGARE, STOP, KARAFF, FLAKONGER, delvis graverad dekor, LUKTDOSA, rött glas, England, 1800-tal, höjd ca 8,5-24 cm
Enstaka mindre nagg
390252
2016-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här