Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

SKULPTUR, tidigt 1900-tal, byst efter Michelangelos David, stående på kolonnformad piedestal, i betong, höjd ca 130 cm

Slitage, lava, lagningar

390255

2016-06-12