Joniska kapitäl

Joniska kapitäl
Joniska kapitäl
Joniska kapitäl
Joniska kapitäl

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONISKA KAPITÄL, piedestaler, tidigt 1900-tal, gjutna i betong, höjd 52, 30x30 cm

Bruksslitage, patina

390263

2016-06-12