Bordslampa Orrefors

Bordslampa Orrefors
Bordslampa Orrefors
Bordslampa Orrefors
Bordslampa Orrefors

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV LEEK, bordslampa, Orrefors, 1960-tal, i glas med förgylld insida, höjd 41 cm

Smärre slitage

390265

2016-06-12