Skinnfåtölj

Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, betsat trä, svart skinnklädsel, sekundär fotpall medföljer, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

390266

2016-06-12