Skål bägare silver

Skål bägare silver
Skål bägare silver
Skål bägare silver
Skål bägare silver
Skål bägare silver
Skål bägare silver
Skål bägare silver
Skål bägare silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL på fot, C.G. Hallberg, Stockholm, BÄGARE, silver, otydliga stämplar, höjd 6,5 resp.11 cm, vikt ca 335 g

Slitage, mindre bucklor

390279

2016-06-19