Diverse kinesiskt porslin

Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin
Diverse kinesiskt porslin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CREMEKOPPAR 4 st, TALLRIK, KOPP, MINIATYRFAT, porslin, Kina, omkring 1800, dekor ie emaljförger samt dekor i guld, cremekopparnas höjd ca 9 cm

Skador, lagningar

390295

2016-06-12