Teskrin tekannor Japan
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TESKRIN, lackarbete, med insatser i tenn, KANNOR, 4 st, VASER, 1 par, Japan, satsumadekor, vasernas höjd 15,5, skrinets längd ca 20 cm
Skador och lagningar på satsumagodset samt bucklor i tenninsatsen
390311
2016-06-13