Ängel
2016-06-13
390312
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÄNGEL, dekorelement 1800/1900-tal, träskuren med ansiktet ihåligt, krederad och bemålad, höjd ca 20, bredd 21 samt djup 10 cm
Torrsprickor, färgbortfall samt krackelyrer och slitage.