Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄNGEL, dekorelement 1800/1900-tal, träskuren med ansiktet ihåligt, krederad och bemålad, höjd ca 20, bredd 21 samt djup 10 cm
Torrsprickor, färgbortfall samt krackelyrer och slitage.
390312
2016-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här