Jim Dine färglitografi

Jim Dine färglitografi
Jim Dine färglitografi
Jim Dine färglitografi
Jim Dine färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935), Two Ties (from Ooh La La), 1970, signerad Jim Dine 52/75, färglitografi tryckt på Hodgkinson handgjort papper, bladstorlek 45x70 cm
LITTERATUR: Williams College 28

390316

2016-06-12