EINAR FORSETH Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Chauffören, signerad och daterad Einar Forseth 1924, olja på pannå, 75x70 cm,
UTSTÄLLD: Liljevalchs konsthall, Stockholm

Repor

390324

2016-06-17