Axel Fridell torrnål

Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Bergsund", Stockholm 1933, signerad Axel Fridell, signerad och daterad i plåten AF-1933, torrnål, 30,3x20,2 cm
LITTERATUR: Haskell178

390331

2016-06-13