KARL DAHLQVIST Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL DAHLQVIST (1900-71): (2) Blommor i vas samt Interiör, signerade och daterad Karl Dahlqvist, 1960-tal, akvarell, 62x47 resp 50x63 cm

1 ramad, samt 1 oramad

390335

2016-06-17