KARL DAHLQVIST Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARL DAHLQVIST (1900-71): (2) Fönsterutsikt och blomsterprakt, signerade och daterad Karl Dahlqvist, 1960-tal, akvarell, 65x51 resp 50x70 cm: oramade

Zustandsbeschreibung

Fläck, smärre kantveck

390341

2016-06-18