BENGT HAMRÉN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT HAMRÉN (1898-1985), "Senorita går till kyrkan, San Sebastian, signerad Hamrén, olja på duk, 35x23 cm
PROVENIENS: Svensk-Franska Konstgalleriet

390349

2016-06-18