Vägglampor Italien

Vägglampor Italien
Vägglampor Italien
Vägglampor Italien
Vägglampor Italien
Vägglampor Italien
Vägglampor Italien
Vägglampor Italien
Vägglampor Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 3 st, Italien, 1900-talets fjärde kvartal, konformade glaskupor, varav en etikettmärkt "Victoria s.r.l.", höjd ca 17 cm

Obytligt nagg

390397

2016-06-13