Kabaré Kina

Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KABARÉ, 9 dlr, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, figurdekor i emaljfärger, i trälåda, lådans mått ca 28,5 x 28,5 cm

Slitage, lådans lock saknas

390402

2016-06-13