Dörr jugend

Dörr jugend
Dörr jugend
Dörr jugend
Dörr jugend
Dörr jugend
Dörr jugend
Dörr jugend
Dörr jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÖRR, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattat med delvis färgat pressglas, 203 x 50,5 cm

Slitage

390429

2016-06-13