Egyptisk skulptur från antiken

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SKULPTUR, troligen föreställande gudinnan Hathor, Egypten ca 300fKr, lergods, höjd 44cm

Lagning, smärre skador

390437

2016-06-13