Klubbat för:
6 600 SEK
3 000 SEK
ALF LINDER (född 1944), The Yellow Jar, signerad och daterad på baksidan Alf Linder 1987, olja på duk, 185x124 cm
Proveniens: Hamburg Art Fair (Forum), september 1989.
390442
2016-06-15