Alf Linder olja

Alf Linder olja
Alf Linder olja
Alf Linder olja
Alf Linder olja

Klubbat för:

6 600 SEK

3 000 SEK

ALF LINDER (född 1944), The Yellow Jar, signerad och daterad på baksidan Alf Linder 1987, olja på duk, 185x124 cm

Proveniens: Hamburg Art Fair (Forum), september 1989.

390442

2016-06-15