Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
KONSTANTIN SEMENOVIC VYSOTSKIJ (Ryssland 1864-Lettland 1938): Sträckande änder, signerad, olja på duk uppfäst på pannå, 39x63 cm
390445
2016-06-15