Konstantin Semenovic Vysotskij Sträckande änder

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

KONSTANTIN SEMENOVIC VYSOTSKIJ (Ryssland 1864-Lettland 1938): Sträckande änder, signerad, olja på duk uppfäst på pannå, 39x63 cm

390445

2016-06-15