Sengustaviansk byrå i mahogny
2016-06-13
390454
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets början, sengustavianskt provinsarbete, 3-lådig, faner i mahogny, mässingsbeslag, signerad AiS, höjd ca 83, 54x104 cm, nyckel finns
Skada på skivkant. Renoverad och kompletterad