Golvarmatur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVARMATUR, 1900-talets första hälft, gjutjärn, bemålad i vitt och svart, höjd ca 148 cm

Smärre ytskador

390462

2016-06-13