Zenith Q herrarmbandsur

Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur
Zenith Q herrarmbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZENITH, armbandsur, stål och gulddoublé, 1990-tal, quartz, dag, datum, månad- och månfasindikering, safirglas, refnr: 19.0090.393, läderband

Ej funktionstestad, bruksslitage

390466

2016-06-13