Roger Metto - oljemålning

Roger Metto - oljemålning
Roger Metto - oljemålning
Roger Metto - oljemålning
Roger Metto - oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROGER METTO (född 1964): "Yankee clipper", signerad och daterad på baksidan Roger Metto 2001, olja på duk, 40x80 cm, oramad

Perfekt kondition.

390467

2016-06-13