Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2016-06-13
390469
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (född 1938): Kvinna med fåglar, signerad Ulrica HV, PT, färglitografi, ca 36 x 48 cm