Skrin med lock empirestil

Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil
Skrin med lock empirestil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN med lock, 1800-tal, empirestil, infälld dekor i mikromosaik och emalj, fanerad i olika träslag, med låda i sargen, inredd med löst fack, höjd 18, 22,5 x 22,5 cm, nycklar finns

Fanerskador

390482

2016-06-13