Soffa gustaviansk 1800-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, gustaviansk, 1800-tal, bemålad furu, spjälrygg, sargdekor av liggande romber, utdragbar, textilklätt lock höjd ca 77, längd 177, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall
390484
2016-06-13