Soffa gustaviansk 1800-tal

Soffa gustaviansk 1800-tal
Soffa gustaviansk 1800-tal
Soffa gustaviansk 1800-tal
Soffa gustaviansk 1800-tal
Soffa gustaviansk 1800-tal
Soffa gustaviansk 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, gustaviansk, 1800-tal, bemålad furu, spjälrygg, sargdekor av liggande romber, utdragbar, textilklätt lock höjd ca 77, längd 177, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall

390484

2016-06-13