Kornisch nyrokoko
Valmis
2016-06-13
390493
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KORNISCH, nyrokoko, förgylld, längd 244 cm
smärre pastellageskador