Kornisch nyrokoko

Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko
Kornisch nyrokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORNISCH, nyrokoko, förgylld, längd 244 cm

smärre pastellageskador

390493

2016-06-13