Sve X:et Erixon akvarell

Sve X:et Erixon akvarell
Sve X:et Erixon akvarell
Sve X:et Erixon akvarell
Sve X:et Erixon akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Sven Erixon -60, akvarell, 38 x 31 cm

390509

2016-06-14