Gunghäst 1900-talets början

Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, höjd 62 längd 85 cm

Ytskador

390511

2016-06-14