Väggplåt 1700-tal

Väggplåt 1700-tal
Väggplåt 1700-tal
Väggplåt 1700-tal
Väggplåt 1700-tal
Väggplåt 1700-tal
Väggplåt 1700-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPLÅT, 1700-tal, mässingsplåt, för 1 ljus, dekor av blomformation, höjd ca 30, 15x8 cm

Bristningar, lagningar

390547

2016-06-14