Sockerruska 1700-tal

Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal
Sockerruska 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERRUSKA, 1700-tal, glas, montering i förgylld metall, höjd ca 21 cm

390551

2016-06-14