Aposteln Paulus oljemålning
2016-06-14
390554
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Aposteln Paulus, olja på duk, ca 52 x 41 cm
Ytskador o färgbortfall